Trendy šperky1

Trendy šperky na jeseň a zimu 2019

Leto pomaly odchádza a nahrádza ho tmavšia, sychravejšia a smutnejšia jeseň.
Aj napriek tomu, že mnohí z nás by horúce leto predĺžili o minimálne jeden mesiac, nadchádzajúce ročné obdobie má veľké množstvo výhod.
Medzi tieto výhody patrí napríklad móda a doplnky.
Na jeseň a zimu 2019 si totižto módni dizajnéri pripravili naozaj obrovské množstvo krásnych kúskov.Vyberte si najkrajšie trendy šperky na jeseň 2019, ktoré sme pre vás pripravili.
Okrem chutných jedál a rôznych špeciálnych nápojov, ktoré sa objavujú v ponukách kaviarní sa môžeme tešiť na vrstvenie oblečenia, huňaté svetre a krásne šperky či doplnky, ktorých môžeme nosiť naozaj veľké množstvo.

Aké sú trendy šperky na nadchádzajúce dve ročné obdobia?


Dlhé náušnice

Kým leto je známe skôr jemnými a minimalistickými doplnkami, jeseň a zima sú obdobiami, kedy môžeme upustiť uzdu fantázií a nechať sa zlákať aj väčšími a odvážnejšími kúskami. Počas módnych prehliadok známych dizajnérov, ktoré diktovali už počas jari a leta trendy na jeseň a zimu, sme sa mohli pokochať dlhými náušnicami, ktoré upútali všetku pozornosť.

Modelky na mólach síce mali náušnice dlhé až po plecia, no ak nemáte na takéto kúsky odvahu alebo hľadáte praktickejší kúsok, určite stavte na náušnice, ktoré dlhé sú, no nie príliš. Na bežný deň do práce, školy alebo len tak do mesta sú skvelým doplnkom a sú tak výrazné, že ich nemusíte kombinovať už so žiadnym iným šperkom.

Excuse

Jedna výrazná náušnica

Trend jednej výraznej náušnice tu bol už minulý rok. Tento rok sa vrátil, no v omnoho výraznejšej forme. Počas obdobia jeseň/zima 2018 sme mohli pozorovať jemné náušnice, ktoré zakryli celé uši. Tento rok sú náušnice veľmi podobné s tým rozdielom, že sú omnoho výraznejšie, masívnejšie a väčšie.

V tomto prípade skutočne stačí jedna náušnica, ktorá skvelo doladí celý večerný outfit. Tento typ šperku sa totižto hodí najmä na večerný typ akcií ako rôzne plesy, večere alebo oslavy. Pri výbere si však treba dávať pozor, aby náušnica dobre sedela a ucho príliš neodstávalo. Tak, ako tento šperk dokáže ženu skrášliť, tak na druhej strane vie pokaziť celý výzor.

Jedna výrazná náušnica

Strapce

Strapce budú počas jesene IN nielen na oblečení a na obuvi, ale taktiež na šperkoch. Ak máte chuť na niečo farebné, rozhodne na tento typ stavte. Je na vás či si vyberiete náušnice, náhrdelníky alebo náramky.

Strapce nájdete vo viacerých farebných odtieňoch. Od červenej cez zelenú až k žltej. Farieb sa však počas jesene nebojte. Aj napriek tomu, že je toto obdobie známe, ako tmavé a mnoho ľudí nosí skôr čiernu a hnedú, krikľavé farby budú mať z leta stále dosah aj na jeseň. Kombinácia tmavšieho oblečenia s farebnými šperkami je tou najlepšou.

trendy-šperky-strapce

Extravagantné choker náhrdelníky

Pre milovníkov 90. rokov sú tu stále choker náhrdelníky, ktoré zažili veľký comeback pred približne dvomi rokmi. Odvtedy svet módy neopustili a rokmi na svojej sláve naberajú. Kým pred pár rokmi to boli len čierne “stuhy” okolo krkov, dnes sú to šperky s mnohými zaujímavými detailami.

trendy-šperky-chocker

Minimalizmus pre všetkých

A pre tých, ktorí neradi experimentujú a majú radi starú dobrú klasiku, je skvelou voľbou minimalizmus. Klasické prevedenie šperkov v striebre a zlate sa hodí k úplne všetkému. Jemné šperky sú obľúbené u všetkých žien najmä vďaka ich univerzálnosti a jemnosti. Tá totižto zvýrazňuje ženskosť a krásu.


Obdobie jeseň/zima 2019 nám len ukazuje, že s módou a šperkami sa môžeme hrať, navzájom ich kombinovať a nemusíme sa ničoho báť. Pri kombinovaní treba upustiť uzdu svojej fantázií a skúšať rôzne nové kombinácie.


Súvisiace príspevky