Pripravte sa na halloweensku párty so štýlovými doplnkami!

halloween

Halloween je tradičný sviatok, ktorý už desaťročia slávia najmä Američania. U nás síce slávime v tomto čase iný sviatok, no pomaly sa k nám trend Halloweenu dostáva. To je aj dôvod, prečo dnes nie je vôbec čudné, ak si svoj dom vyzdobíme rôznymi strašidlami, tekvicami alebo netopiermi. Okrem toho sa u nás taktiež začali usporadúvať halloweenske párty, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Halloween je veľmi obľúbený najmä vďaka jeho tajomnosti. Ľudia sa prezliekajú do kostýmov, deti chodia od dverí k dverám pýtať sladkosti a všade cítiť zaujímavú atmosféru. Tá sa dostáva pomaly aj k nám, a keď si ju chcete užiť, nájdite si najbližšiu halloweensku párty a choďte sa na ňu zabaviť aj s priateľmi.

Ešte predtým, ako sa vôbec rozhodnete, že na párty pôjdete, potrebujete kostým a doplnky. My sme si dnes pre vás pripravili zopár šperkov, ktoré sa vám budú rozhodne hodiť.

halloween
halloween šperk

Do hlbšieho výstrihu

Pre tie, ktoré si vybrali kostým s hlbším výstrihom, sú vhodné skôr dlhšie náhrdelníky, ktoré skvelo padnú. Vyplnia tak zbytočné prázdny priestor, ktorý by mohol vzniknúť. Na istotu môžete staviť napríklad so strieborným náhrdelníkom, ktorý sa dá kombinovať snáď so všetkými farbami.

Z našej ponuky by sa vám mohli hodiť napríklad náhrdelníky Flower alebo Rosary, ktoré sú síce jemnejšie, no sú krásne výrazné a celý outfit skvelo doplnia. Výhodou je, že ich po halloweenskej párty môžete pokojne nosiť napríklad na nejaké večerné udalosti alebo aj počas bežných dní.

strieborný náramok

Zaujmite rukami

Ak neviete, aký šperk by ste si mohli k svojmu halloweenskemu outfitu vziať, stavte na ruky. Náramkami ešte nikto nič nepokazil. Vhodné sú výraznejšie náramky, ktoré si človek hneď všimne.

Dávajte si však pozor. Ak už nejaký doplnok na sebe máte, voľte skôr jemnejšie náramky v tom istom kove. Ak teda máte zlaté náušnice alebo náhrdelník, zvoľte aj zlatý náramok. Pozor si dávajte aj pri kombinácií farieb. Kým k tmavším farbám sa hodí skôr zlatá, pastelové a bledšie farby sa lepšie kombinujú so striebrom.

diamantový prsteň arabela

Výrazný prsteň ako jediný doplnok

Ak neobľubujete doplnky alebo jednoducho chcete minimalistický outfit, stavte na jeden výrazný prsteň. Rovnako ako dnešný trend diktuje jednu výraznú náušnicu, tak aj jeden výrazný prsteň je úplne postačujúcim doplnkom, vďaka ktorému zažiarite.

Z našej ponuky sme pre vás vybrali napríklad prsteň “Arabela”, ktorý je na Halloween ako stvorený. Okrem toho, že je výrazný, je taktiež čierny a tajomný. Skvelou voľbou je aj prsteň “Kleopatra”, ktorý kombinuje hneď niekoľko farieb.

halloween nausnice

Nezabudnite na náušnice

Existuje naozaj veľa kostýmov, ktoré sú tak prepracované, že ďalšie šperky alebo nejaké doplnky sa k nim už nehodia. Ak ste sa však rozhodli, že predsa len nejaký doplnok chcete, náušnice sú tým pravým.

Do výrazného kostýmu, ktorý už žiadne väčšie úpravy a doplnky nepotrebuje, voľte niečo menšie, čo sa nebude príliš biť s ostatkom. Vhodné sú napríklad jemné diamantové náušnice. Naopak, do jednoduchšieho kostýmu, ktorý by potreboval aj zopár šperkov, by ste mohli voliť masívnejšie náušnice, ktoré pritiahnu pozornosť. V takomto prípade vyberajte skôr visiaci typ.

Pre tých, ktorí na Halloween moc nie sú

Aj napriek tomu, že Halloween má naozaj veľký zástup fanúšikov aj u nás, existujú ľudia, ktorí ho nevyznávajú. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, je to úplne v poriadku. Radosť šperkom si však môžete urobiť aj vy. Či už si vyberiete niečo menšie a jemnejšie, alebo niečo väčšie a masívnejšie je len na vás.


Súvisiace príspevky